0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 9786051511122
Yayınevi: Hayat Yayıncılık
Yazar: Nurdan Damla
Stok Durumu: 1000
17,50TL 25,00TL

Adet

SORUNUZ MU VAR ?
ÖZEL KUTULU AMBALAJ
  • Email

    info@kitapbox.com.tr

  • Phone

    (0212) 465 42 32 (Pbx)

İLETİŞİM
“Yeryüzünde aşk ve sevginamına yaşanan tüm yakarışlar,tüm feryatlar, tüm yönelişler Hatice’nin aşk okyanusu yanında deryada damla kalırdı. ”

“İslam dünyasında, sebebini çözemediğim bir nedenden ötürü hep Ayşe konuşuluyor. Oysa peygamberin ilk eşi Orta Doğu kültürünün baskın hegemonyasında dik duruşuyla baş kaldırmış ve önemli işler başarmış bir kadındı. Ve sizin peygamberinizin çok değer verdiği bir eşti. Sayın Damla’nın kitabı bu yönüyle ciddi bir çalışma. Tebrikler.”

Dr. Lotte Begglid Mortensen – Sosyolog*

Roskilde Universitesi/Danimarka-

Hani lezzetli bir yemek yediğimizde tadı damağımızda kalır ve ondan sonra her yemekte aynı tadı ararız ya... “Aşka Adanmış Bir Ömür Hz. Hatice” gerek Peygamber Efendimiz’in hayatı gerekse Hz. Hatice hakkında okuduğum en lezzetli kitaptı. Emeği geçenlere en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Recep Efe

Kitap Hayattır Yayın Yönetmeni-

Muhteşem bir anlatım, harika bir üslup. Kitap hiç bitmesin istedim. Elime aldım bırakamadım. Yayınevini de yazarı da kutluyorum.                                                                                                                                                                       -Sevilay Ergüleç-


Yazar: Nurdan Damla

Yayınevi : Hayat Yayıncılık

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2010

Ebat : 13,5x21

Hassasiyet : 66. Baskı

Sayfa Sayısı : 392

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9786051511122

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!